Інсталяції для унітазів: міфи та реальність

Підвісний унітаз - звичне явище для сучасного санвузла, але, незважаючи на це, багато покупців досі ставляться до них з побоюванням, віддаючи перевагу класичним моделям. Все через неправдиві міфи та омани, якими огорнута підвісна сантехніка та її кріпильна система (інсталяція).

Давайте розберемо основні міфи про інсталяції для підвісних унітазів, щоб назавжди розвіяти сумніви та обладнати вашу ванну стильною сучасною сантехнікою.


Міф 1. Оскільки всі комунікації підвісного унітазу перебувають у стіні, у разі якоїсь поломки її неможливо буде усунути без руйнування стіни та облицювання.

Реальність : У разі встановлення підвісного унітазу доступ до зливного бачка не перекривається повністю, а ховається за декоративною панеллю з кнопкою зливу. При необхідності ви зможете легко зняти цю панель і через вікно, що утворилося, усунути всі найбільш поширені несправності.

Також пам'ятайте, що бачки, що вбудовуються, виробляються з міцної, якісної пластмаси, яка може прослужити протягом усього терміну експлуатації зливної системи.


Міф 2. У разі поломки якихось деталей запасні частини для ремонту буде складно знайти у продажу.

Реальність : Запчастини для інсталяцій відомих виробників є в більшості спеціалізованих магазинів, тому ви легко зможете їх знайти. Якщо хочете заспокоїти себе на всі 100%, під час купівлі інсталяції для підвісного унітазу уточніть у продавця, чи є у них у продажу запасні деталі для цієї моделі. Якщо так, спокійно купуйте товар, що сподобався, і користуйтеся на своє задоволення.


Міф 3. Кріплення підвісних унітазів не відрізняється високою міцністю та не підходить для людей з великою вагою.

Реальність : Всі підвісні унітази кріпляться на сталевий каркас, який надійно фіксується у стіні або на підлозі, якщо стіна слабка. Такі конструкції здатні витримувати до 400 кг ваги, а деякі моделі і більше, тому ви можете не переживати, що унітаз впаде під вагою.


Міф 4. З огляду на те, що для монтажу інсталяції потрібно нарощувати стіну, підвісна сантехніка вкраде дорогоцінні сантиметри санвузла і візуально зменшить простір.

Реальність : Товщина фальшстени зазвичай не перевищує глибину бачка унітазу підлоги, а завдяки тому, що інсталяція кріпиться впритул до стіни, вся конструкція часто займає навіть менше місця, ніж класика. І не забувайте про візуальну складову: оскільки всі комунікації заховані, санвузол виглядає красивішим і просторішим.

До того ж стіну можна нарощувати не до стелі, а тільки на висоту інсталяції, що вбудовується, а над нею облаштувати полицю або шафку для зберігання побутової хімії та інших потрібних дрібниць.


Як бачите, підвісна сантехніка – це надійно, зручно та красиво. 

Контакти

Аква-Дім© 2024